Postarea e speciala pentru boracimeeee.
Irina face maine paispeeee,da.da da',normal ca se crede importanta fiind cea mai mare din clasa :-@ si'mi place ca nu stie ce cadou i'am luat si ea se chinuie se afle ce.si da,chiar e un complot pentru tine,de la mine si stefi normal.
si eu sunt a3a,da?=))
oricum,maine vei fi asaltata :*
inca stim ceva ce tu nu stiiii , dar tot te iubesc si la multi ani >:D<
mda,si vreau sa vina si ziua mea mai repede.inca 35 de zile.nu pot sa cred cat de repede trece timpul.god,ce ciudat.parca ieri am cunoscut'o pe Irina si eram clasa a3a si nu se suportam .. ca amandoua stiam sa desenem si sa cantam iar ea era obsedata de animeuri si eu de R&B [concluzie : cu persoanele pe care la inceput nu le suportam am devenit cea mai buna prietena si sunt si acum iar cei pe care ii "adoram" s'au dovedit a fi nepotriviti.];si acum are APROAPE paispe,cu accent pe aproape.
...
si azi a fost misto,oare dece presimt ca maine si poimaine o sa fie la fel ?
avem planuri mari pentru sambata,feriti'va astia din 156 =))
p.s. "And you appear Just like a dream to me." -> si chiar e adevarat,unii dintre noi stim.<3
pfaa,si vine Valentine's Day.asa si ? e o zi ca oricare alta,cel putin pentru unii :|
"Irina,Florii..hai sa facem poze gen gossip girl frate."
"Ok,hai sa iesim."
"Nuu,ca afara nu e gen gossip girl :| "
staati ! cum am putut sa uit sa specific,ca Florii e mama noastra?
[ eu :"ba,stii ce ma gandeam? daca unu' se da la Flori,sa aparem noi asa pe langa ea si sa ii zicem "mama!" irina : " stii ca la asta ma gandeam si eu?=)) e mama noastra inca din excursie."]
ok,continuam...
"In diverta?"
"Nu vreau poze gen gossip girl in diverta."
"Biine,hai la Irina in scara."
"Da' scara Irinei nu e gen gossip girl ! "
"Da' ce are ma scara mea ?"
"Atunci unde sa meregm ? "
"Undeva unde sa fie gen gossip girl"
"Ba! Eu trebuie sa ajung acasa,hai sa luam tramvaiul"
"Da nu e gen gossip girl..."
in tramvai...
"Si tot n`am facut poze gen gossip girl frate..."
"Hai sa facem in tramvai,numai ca sa iti inchid gura."
"Nu vreau,nu e gen..."
"Gossip girl.Aoleu,obsedatoo!=))"
si dupa ce iesim din tramvai,cobor si ma uit la oamenii din tramvai : nu sunteti gen gossip girl =)))
concluzie : vreau poze undeva unde sa fie gen gossip girl =))
discutie intre ele o obsedata si ele doua.
fratee,iar e vacanta.ma rog,ultima saptamana.
ultimele saptamani sunt cele mai tari,ma rog,si primele.
ca de exemplu azii.numai profa de tehno a simtit nevoia sa fie stresanta si sa ne dea de scris,super.
in rest a fost foarte tare.mai ales ora de sport,la care toti s`au strans la banca mea si a lu' flori si dormeau frate.dormeau.mai ales eu,adi,irina si flori.blinki era o perna.pitic alta.cata e un genunchier grozav,la fel si mircea.si ora de geogra,cu adevar sau provocare.
claudiu,esti genial.stii nu?si ioana cu poesterele ei cu tokio hotel.dar cum sa uit de camelia?eu si cu ea ar trebui sa ne deschidem o biblioteca,pentru ca imprumutam carti la toata clasa.de obicei de dragoste sau cu vampiri,dar asta nu conteaza.pacat ca in clasa a5a nu am avut destul timp ca sa va descopar pe toti.pentru ca din clasa a6a,dar mai ales acum am prins prea mult trag cam de toti.chiar si de tufa,care ma gadila intr`un mod enervant si stresant.dar cum poti sa`i rezisti si sa nu ii dai o palma?si beni care vine mereu cand jucam carti.si iulia,care e mereu de acord cu mine si o iubesc.
normal,si cele mai bune prietene.de asta nu uit.sunt ele 3 si se stiu.si inca 3 care sunt foarte aproape de celelalte.ce stupid cum ii descriu pe toti /:) dar asta e.cert e ca va iubesc >:d<
si imi pare bine ca nu se mai muta camelia,dar adi ... :(
ne vei lipsi frate.fiecare are rolul lui in clasa,si fara unul dintre noi,ar fi ca nustu ... un cer fara stele.are luna,dar ii lipseste stralucirea stelelor.
nu conteaza daca a sunat poetic sau altcumva,pentru ca stiti ... deh.
oriiicum,astept vacanta cu nerabdare.si o sa`mi fie dor de toti,da.dar nu numai din clasa,si de la alte clase.ca de exemplu bianca si steluta,care vin in fiecare pauza la noi si ne "informeaza" despre ... orice,sa zicem.si multi altii.cum se zice ma ? cine stie cunoaste.
am planuri mari pentru vacanta >:)
looove you all.<3
"i'm irrevocably and unconditionally in love with him.why? no reason.
he's like my favourite brand of heroin."
ok,am auzit asta de 'nspe mii de ori.nu numai in filme,dar si pe la altii.
biiine,just my luck.nu e pentru toti,asta e.uneori trebuie sa iti dai seama singur cand faci ceva fara rost,sau cand nu merita osteneala.
pf,si chiar ma simt bine.oricum odata cu ... asa,incep ceva nou.:x
nu spun,decat cand o sa`ti dai seama :-"
gen ... you know you love me.