Hei.Da,tu.Am o stare d'aia de inspiratieeee,adica nu inspiratie,happinessssss <3
Ok,vreau...vreau vara frate.Si vreau sa fie sfarsitu scolii si sa ne mai udam ca anu trecut , adica sa fim udate si sa ne tina in picioare la ore,ce urat.Vreau sa..a,nu,nu vreau asta.Nu vreau sa plece astia.Vreau sa mor de cald,si sa ma mai ude cineva.Vreau sa'mi mai pierd vreme prin scara,vreau sa'mi pierd vremea cu tine.Vreau sa ma holbez la soare,vreau sa mai fac cumparaturi ca dinainte de tabara,chiar daca anu asta nu mai merg in tabara.Vreau sa mai alergam,vreau sa mai cad de pe skate,vreau sa va imit cand faceti scheme,vreau sa mai urmarim persoane,vreau sa ne mai plictisim si sa ne intrebam unde sa mergem a doua zi.Vreau sa tip,vreau sa tune si sa fulgere,vreau sa mai stam afara pana tarziu,vreau TOT.Vreau tot?Asta suna destul de ciudat.
Ma roog,vreau.Cum ziceam,vreau sa'mi pierd vremea cu tine,pentru prima oara.Imi place sa zic asta,chiar daca stiu ca'i doar o fantezie de'a mea.
Vai,de mult n'am mai fost asa fericita =) Ce naiba ma ? Nustiu , stiu doar ca ascult cateva melodii incontinuu si ca BUBA.N'am mai zis de mult buba pe blog,zic acum.
B-U-B-A.
Mi'e dor sa urasc semnul ":)" si sa ma supar pe fiecare persoana care il folosetse.Mi'e dor pana si de ziua aia de cacat , 14 februarie 2009 ( cine stie cunoaste x_x faza cu felicitarea).Mi'e dor sa ma plimb pe aceeasi strada.A,stai.Deja fac asta in fiecare zi.Nu , nu e o obsesie :> e doar un obicei prost .
Asa , acum o sa'mi fie dor sa..O sa'mi fie dor sa imi pierd pauzele la 1 si sa fiu aiurita.O sa'mi fie dor sa ma bucur atunci cand facem engleza joia si vinerea.O sa'mi fie dor sa ma bag in seama si dupa sa intru in pamant de rusine 8->
Omfg , am spus ca sunt ciudata :"> deci nu ai dece sa'mi reprosezi asta !
Flori : ba ganditi'va cum o sa faca Ioana la sfarsitul anului:-s
Irina : o nuuu =)))) o sa avem nevoie de pompieri?
Flori : cred ca o sa iasa uraaat x_x nici nu vreau sa ma gandesc cat o sa planga asta mica=))))
Irina : da , pentru ea o sa fie cel mai nasol :o3
-ce proaste,parca nu m'ar cunoaste [-( eu niciodata NU plang la filme =)) bine bine , plang la filme sii ? o sa ma stapanesc , pai cum ? :-"
Vara asta am sa ma indragosteeeeesc .
Da' de unde..
Ca orice persoana,si ea spera la ceva.Vrea ceva,cum toti vrem,ceva la care doar poate sa viseze.Chiar daca pentru ea viata e mereu rooz,are si pete negre.Ca oricine dealtfel.
Pentru ea,atunci cand li se intalnesc privirile,e ceva special si pentru el e doar o simpla coincidenta.Atunci cand sunt in acelasi loc,ea incearca sa nu atraga atentia chiar daca e acolo,el o ia peste picior.Ea i'a dat 'nspe mii de sanse iar el? El a fost si va ramane indiferent.Ea crede ca se completeaza unul pe celalalt : el are nevoie de cineva care sa il aduca cu picioarele pe pamant,ea are nevoie de cineva care sa ii dea curaj.Toti spun ca nu merita,dar de ce ea nu asculta pe nimeni ? Probabil ca a fost si va ramane un mister.
20 Februarie.Hm , 20 februarie .. ce ciudat.Parca ieri era inceputul iernii si ma bucuram ca ninge , si acum vreau sa scap mai repede de ea.Vreau sa vina primavara , vara cel mai mult.Sa fie cald si soare si pantaloni scurti si apa si aah <3
Deci da , inca :-? 8 zile si e primavara.Si inca .. 26 de zile pan' la ziua mea ;;) da da , 19 martie.
Si pfaa , si acum imi amintesc cand am fost in moghioros cu aia si Alex ne'a facut fleasca pe mine si Julia,de Laura n'am ce sa mai zic .. ea era uda TOTAL.Pentru un minut ma enervasem,dar hei,era vara si puteam sa fac orice :| MAI VREAU.
Ma consolez cu gandul ca " inca putin , inca putin .. " Si totusi e un motiv pentru care nu vreau sa vina asa repede vara,ca pleaca a8a .. sunt unii de care chiar imi pasa si e aiurea,mai ales daca ai sti de cine.
A da, si ieri cand m'am certat cu "acea persoana careia n'am voie sa'i spun numele pe blog :-@" si am spus ca vreau sa plece mai repede din scoala,nu vorbeam serios.Cred ca stie si el asta,daca a auzit.Si tot ce am facut nu a fost intentionat sa il enervez.
Ma rog,azi e prea frumos afara ca sa stau sa mai scriu aiureli d'astea pe blog.Ma gasiti pe la film sau pe afara,nustu.
vreau vara cat mai repede posibil

Pffa,uite ca vine si perioada aia cu Valentine's day.
E doar o chestieee,bine? Niciodata nu am simtit cu adevarat ce zic altii cu Valentine's day.Ma roog,niciodata nu mi'a placut si probabil nici anul asta nu va fi altfel.A ba da,anul asta sarbatorim "burlacimea" =].
E o zi perfecta pentru filmu' ala Valentine parca , unde se omoara unii si pe care il vad in fiecare an de .. m'am saturat sa tot repet "Valentine's day" ( e o traditie,ok :"> ?); si de sarbatorit,sau nu.
Ok,stiu si eu ce e maine asa ca nu'i nevoie de massuri , mersi :*
+ Valentine's de data asta a fost misto,cam totul s'a invartit in jurul cuvintelor "friendship" si "fun".A fost cam asa : movie->food->friends->concert->photography->FUN.
chiar si fara "the one" a fost aproape perfect.