Uhm ,asa ca n-am mai scris de mult pe blog ,mi-am cam pierdut inspiratia.
Nu mai am cum sa fac dedicatii,nici ce sa povestesc,nici ce sa nimic :-l mbuba,naspa.
Decat ca...a,nu,e naspa.Sau poata faza aia cand...nu,e penibil.Arghhh ,vreau inspiratie.Vreau sa am si eu ceva sa povestesc.Vreau sa se intample cevaaaa ! Ceva bun ,evident,dar sa fie CEVA.
Deci ,se intampla maine ceva ? :o3
Ok ,sunt cu moralul la pamant.Mi-e rau de o zi si ceva si nu am ce sa faaaac :-l Unii zic ca am racit ,si poate ca asa e x_x
Astept sa vina Stefi la mine si cu cat tastez mai mult simt cum fiecare particica din mine fierbe.Suuper , acum am si febra.
Deci azi nu.Azi nu ies ,azi nu cant , azi nu nimic.Azi pierd timpu'..
(Si ma uit la Vampire Diaries dar asta'i deja alta poveste :"> ) Daca ar fi cineva in blocul vecin sa ma vada ca din 10 in 10 minute ma duc la geam si il deschid , apoi il inchid ,apoi il deschid iar ar crede ca am innebunit.Dar nu ,grrr !
Si e dragut sa vezi cine iti este cu adevarat prieten ,cui ii pasa ca nu esti in apele tale si cine te ajuta cu ce vrei.
Azi e gen martea trecuta ,nu am mai petrecut de ceva vreme atat de mult timp cu mine.Si in momente din astea iti dai seama cat de mult te'ai schimbat.In bine , nu altceva [-(
Si acum iar mi'e frig si ma duc sa inchid geamul,stai putin.
Asa ,acum e mai bine.Si totusiii parca ieri luasem vacanta si ma intrebam ce o sa fac si uite ca acum e ultima zi.Si tot nu s-a intamplat acea chesti si uhm :-<
Siiii mi'e cald :| Vai ,n'ai vrea sa fi in locul meu :))
Dar totusi , cum sa termini o carte de 300 de pagini in 4 ore ?! Nu ma intreba pe mine ,cum ziceam si inainte : NU am innebunit =)
Ok ,deja aberez.M a duc sa vad al :-? 7'lea episod din Vampire Diaries >:)
Gizas,sunt deja obsedata de vampiri :">
Pa.>:D<
In sfarsiiit , alta perioada misto , alta vacanta , soare , caldura , chestii <3456
Astept asta de .. ca sa vezi , un an =)
Ma rog , e primul an in care am tinut post o saptamana.Da da , ma simt mandra.Si am facut toate cele.Si chiar ca dupa perioada asta , m'am schimbat.In mai multe aspecte , o sa vedeti.Si chiar e mult mai bine si ma bucur ca am reusit asta si ca mi'am petrecut perioada asta cu cei la care tin cei mai mult , va stiti !
Anul trecut a fost urat afara si a plouat , dar tot am iesit afara.Tin minte ca a fost prima zi in care am purtat maieul albastru care pana la urma s'a dovedit a fi norocos.A fost misto oricum , dar poate anul asta va fi si mai si.
E o perioada la fel de frumoasa ca si Craciunul , ca deh.Insa unii tot cauta cearta da asta e treaba lor , cine'i baga in seama ?:-j
Ma simt prea mega ultra extra maximo minunat (unii stiu dece) ca sa ma consum ptr voi :*
So , sa pasteti fericiti maaa >:D<<<<<
Hei.Da,tu.Am o stare d'aia de inspiratieeee,adica nu inspiratie,happinessssss <3
Ok,vreau...vreau vara frate.Si vreau sa fie sfarsitu scolii si sa ne mai udam ca anu trecut , adica sa fim udate si sa ne tina in picioare la ore,ce urat.Vreau sa..a,nu,nu vreau asta.Nu vreau sa plece astia.Vreau sa mor de cald,si sa ma mai ude cineva.Vreau sa'mi mai pierd vreme prin scara,vreau sa'mi pierd vremea cu tine.Vreau sa ma holbez la soare,vreau sa mai fac cumparaturi ca dinainte de tabara,chiar daca anu asta nu mai merg in tabara.Vreau sa mai alergam,vreau sa mai cad de pe skate,vreau sa va imit cand faceti scheme,vreau sa mai urmarim persoane,vreau sa ne mai plictisim si sa ne intrebam unde sa mergem a doua zi.Vreau sa tip,vreau sa tune si sa fulgere,vreau sa mai stam afara pana tarziu,vreau TOT.Vreau tot?Asta suna destul de ciudat.
Ma roog,vreau.Cum ziceam,vreau sa'mi pierd vremea cu tine,pentru prima oara.Imi place sa zic asta,chiar daca stiu ca'i doar o fantezie de'a mea.
Vai,de mult n'am mai fost asa fericita =) Ce naiba ma ? Nustiu , stiu doar ca ascult cateva melodii incontinuu si ca BUBA.N'am mai zis de mult buba pe blog,zic acum.
B-U-B-A.
Mi'e dor sa urasc semnul ":)" si sa ma supar pe fiecare persoana care il folosetse.Mi'e dor pana si de ziua aia de cacat , 14 februarie 2009 ( cine stie cunoaste x_x faza cu felicitarea).Mi'e dor sa ma plimb pe aceeasi strada.A,stai.Deja fac asta in fiecare zi.Nu , nu e o obsesie :> e doar un obicei prost .
Asa , acum o sa'mi fie dor sa..O sa'mi fie dor sa imi pierd pauzele la 1 si sa fiu aiurita.O sa'mi fie dor sa ma bucur atunci cand facem engleza joia si vinerea.O sa'mi fie dor sa ma bag in seama si dupa sa intru in pamant de rusine 8->
Omfg , am spus ca sunt ciudata :"> deci nu ai dece sa'mi reprosezi asta !
Flori : ba ganditi'va cum o sa faca Ioana la sfarsitul anului:-s
Irina : o nuuu =)))) o sa avem nevoie de pompieri?
Flori : cred ca o sa iasa uraaat x_x nici nu vreau sa ma gandesc cat o sa planga asta mica=))))
Irina : da , pentru ea o sa fie cel mai nasol :o3
-ce proaste,parca nu m'ar cunoaste [-( eu niciodata NU plang la filme =)) bine bine , plang la filme sii ? o sa ma stapanesc , pai cum ? :-"
Vara asta am sa ma indragosteeeeesc .
Da' de unde..