sâmbătă, 2 aprilie 2011

They say more ,but I say better

*They say "bad things happen for a reason" .
I say...Really ? And then ,which is the reason for that ?

*They say "you don't know what you have until it's gone"

I say...that's bullshit because you knew what you had ,you just didn't appreciated it

*They say "it's a broken heart"

I say ... It's just me choosing the wrong one


They always say I should listen to them but I never do that

You can tell Jesus that the ... blogger is back !

New post pentru ca am facut 2 ani de cand am blog ^^

Mi'a fost dor sa scriu aici tot ce'mi trece prin cap /cand sunt suparata /cand sunt fericita /cand se intampla ceva buba /= oricand

Sa spunem ca I'm back in business :D

P.S ,you know






sâmbătă, 12 februarie 2011

Pentru ea.

LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA gaina LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA LMA
IRINA !
Are si ea 15 ma ,asa ca ziceti'i la multi ani >:D< !

XOXO
Love you ,M

duminică, 30 ianuarie 2011

* Leapsa de la Irina

Primul post din 2011 ,totul incepe cu o leapsa pentru ca am fost mai lenesa :"> .

Daca eram o luna, as fi fost Martie
Daca eram o zi a saptamânii, as fi fost Vineri
Daca eram o parte a zilei, as fi fost rasaritul
Daca eram un animal marin, as fi fost o meduza
Daca eram o directie, as fi fost stanga
Daca eram o virtute, as fi fost blandetea
Daca eram o personalitate istorica, as fi fost Nefertiti (pentru ca de cand sunt mica am o pasine pentru Egipt si ea e una dintre faraonii despre care stiu cel mai mult :">)
Daca eram o planeta, as fi fost Saturn
Daca eram un lichid, as fi fost rom
Daca eram o piatra, as fi fost ametist
Daca eram o pasare, as fi fost o bufnita
Daca eram o planta, as fi fost un ghiocel
Daca eram un tip de vreme, as fi fost o primavara tarzie
Daca eram un instrument musical, as fi fost o harpa
Daca eram o emotie as fi fost cea care iti da fluturi in stomac
Daca eram un sunet, as fi fost sunetul mierlelor
Daca eram un element, as fi fost apa
Daca eram un cântec, as fi fost Julia Sheer-You will never be
Daca eram un film, as fi fost A walk to remember
Daca eram o carte, as fi fost Mandrie si Prejudecata - Jane Austen
Daca eram un personaj de fictiune, as fi fost Thomas Ward (din Vraciul)
Daca eram un fel de mâncare, as fi fost Lasagna
Daca eram un oras, as fi fost Moscova / Cairo
Daca eram un gust, as fi fost dulce-acrisor
Daca eram o aroma, as fi fost de scortisoara
Daca eram o culoare, as fi fost albastru
Daca eram un material, as fi fost matase
Daca eram un cuvânt, as fi fost "buba"
Daca eram o parte a corpului, as fi fost mainile
Daca eram o expresie a fetei as fi fost ":D"
Daca eram o materie de scoala, as fi fost istoria
Daca eram un personaj de desene animate, as fi fost Eddy (Ed,Edd n Eddy)
Daca eram o forma, as fi fost un triunghi
Daca eram un numar, as fi fost 19
Daca eram o masina, as fi fost un Smart
Daca eram o haina, as fi fost o fusta