Vreau revelioon.asta imi tot zice Flori de 3 saptamani incoace,grr :-l.dar si eu vreau revelion.
hm.deci plec miercuri.trebuie sa ma bucur de cele 3 zile care mi`au mai ramas pana plec.ce utem sa facem noi 2,cu multe alte persoane,la munte?iti zic eu..multe b-)
normal c`o sa`mi fie door de Irinaa,pe care nimeni nu poate s`o inlocuiasca.si Stefii,Ioana si mai multi.
bine bine,dar eu tot vreau revelion!
o sa`mi fie greu sa ma obisnuiesc cu ideea ca suntem in 2010,e ciudat/:).pana acum,2009 a fost cel mai tare an.
si pentru prima data,sper sa calc cu dreptul.la propriu,nu si la figurant,in fiecare an am calcat cu stangul =)))
cum ziceeam,la multi anii Stefii >:D< si toti ceilalti.
<3 him
-> P.S.dedicatie pentru Irina,pentru ca stiu ca ei ii place mult Justin Bieber =))))
stiiiu,nci tie nu`ti vine sa crezi ca e ajun.cum sa treaca asa repede timpul ? /:)
imi placee.craciun.zapada.ma rog,m`am cam saturat de zapada.dar daca ninge maine e genial,chiar daca nus dece dar am impresia ca o sa ploua x_x
mbuba.
cadouri.alea alea.telefoane.coliind.intelegi tu*
imi place cand dau cadouri 8-> .. sau cand le primesc :-" .cam niciodata nu pot sa ascund ce am luat,pentru ca deh..cie naiba :-l
eu stiu deja cam mare parte din ce am primit.cum am mai ziis,astept perioada asta de pafafaai.mai ales ca pe 7 ianuarie nu? asa,iar e ziua meeea.defapt mai bine zis..iar primesc cadouri :">
da irina tot nu stiiie ce i`am luat >:)
pai .. ce pot sa zic :))
Craciun fericiiiit >:D<
.the only place you wanna be is underneath my christmas tree.<333
.miss you .. all.
.lma aleeeex >;d<
-and nothing more today.
zapadaaa,muhahaa:x
stii ce inseamna asta ?
tavaleala,frig,ger,bulgari,fulgi,vacanta si mai multe chestii.
acum o saptamana imi zceam ca.."vaai.vreau sa ninga frate.da sigur nu o sa ninga.o sa fie naspa,o sa ploua..buba."
si acum uiteee.ce`i cu toata zapada asta ma?=)) imi place,dar e enrom de multa/:).cie naiba?si acum in fiiecare dimineata trebuie sa strabat cu flori si ioana vreo 3 statii asa prin zapada,cu caciula si toate cele pana sa ajungem la 157
:-l.grr.asta inseamna frig.intelegi ma?:)).
imi place.probabil cea mai tare iarna <3
P.S.citeste postarea aia.."things that i love<3"..nus dece,probabil are legatura.:))