Love is an art , and I'm an artist
I had nothing to lose, but something to gain.
Se afișează postările cu eticheta
punct
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
punct
.
Afișați toate postările
marți, 9 iunie 2009
cause I wanna tell you that I'm sorry.:)
Just walk away and don't look back,'cause if my heart breaks it will hurt so bad.
Even when I can't be there for you...you're always there for me.
O sa'mi fie dor.:)
Supermassive Black Hole - Muse.MP3 -
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)